Юридична фірма «April Consult» пропонує своїм Клієнтам послугу абонентського обслуговування юридичних осіб.

Абонентське обслуговування – це комплексний правовий супровід оперативно-господарської діяльності компанії, що включає аналіз і коригування договорів, угод і іншої корпоративної документації, консультації з питань адміністративного, земельного, податкового трудового, кримінального та інших галузей права.

В даний час багато компаній змушені перейти на режим жорсткої економії коштів, внаслідок чого стають скорочення чисельного складу фахівців. Дійсно, нерідко утриманні «всередині» компанії співробітника необхідного профілю економічно недоцільно.

Абонентське юридичне обслуговування – це оптимальний варіант для організацій, в тому випадку коли постійне утримання кваліфікованої юридичної служби приносить значні фінансові витрати.

Наші пропозиції розробляються персонально під кожного замовника відповідно до його побажань. Ми звертаємо увагу на невисоку вартість місячного обслуговування. Ціна формується в залежності від кількості годин, необхідних на надання юридичних послуг.

При цьому для обслуговування компанії залучається не один юрист, а група юристів на чолі з партером фірми, контролюючим їх роботу. Це забезпечує багатосторонній підхід і оперативність при вирішенні завдань, а також робить високою якість послуг.

Ми впевнені, що така форма взаємодії дозволить Вам оперативно вирішувати питання правового характеру і гарантувати для Вашого бізнесу надійний юридичний захист.