Інститут банкрутства і субсидіарної відповідальності в сучасній економічній обстановці є найбільш актуальним і затребуваним.

Інтереси учасників ринку в цьому плані можуть бути різноманітні. Починаючи від необхідності стягнути борг від неспроможного боржника і закінчуючи визнанням своєї компанії банкрутом з метою захисту від вимог кредиторів.

Правове регулювання банкрутства є ключовою проблемою, з якою стикаються власники бізнесу в ході підприємницької діяльності. З точки зору бенефіціарів банкрутство є непростим етапом по збереженню активів від домагань третіх осіб. З боку кредиторів банкрутство – це шанс повернути те, що належить по праву. У безперервній боротьбі інтересів кредиторів, менеджменту і власників в банкрутство перемагає той, хто володіє реальною перевагою в вирішенні будь-яких суперечок, а саме – якісної юридичною експертизою.

Наші фахівці допоможуть Вам в проведенні необхідних процедур при банкрутстві вашого боржника, або, в разі необхідності, вашій компанії.

До кожної справи завжди підходимо індивідуально. Багаторічний досвід роботи спеціалістів з питань банкрутства дозволяє максимально ефективно забезпечити проходження судової справи про банкрутство на всіх її стадіях, захищаючи при цьому інтереси Клієнта.

Послуги, які ми надаємо в рамках даної практики:

  • Консультування з питань порушення справи про банкрутство юридичних і фізичних осіб, в тому числі економічне прогнозування результатів порушення справи про банкрутство;
  • Виготовлення процесуальних документів у справах про банкрутство;
  • Супровід реструктуризації та процедур банкрутства, в тому числі представництво інтересів кредиторів та боржника в судах, представництво на зборах кредиторів та засіданнях комітету кредиторів;
  • Супровід на етапі реалізації ліквідаційної маси боржника, в т.ч. в електронній торговій системі;
  • Консультування та представництво зацікавлених осіб у  справах  про визнання правочинів недійсними у межах провадження у справі про банкрутство;
  • Консультування та розробка планів санації боржника, юридичний супровід.

Супроводжуючи проєкти в області реструктуризації та банкрутства, ми вкючаємо в проєктну команду фахівців в області податкового, корпоративного та кримінального права, професіоналів в області оцінки, арбітражного управління, а також експертів в області нерухомості. Це дозволяє надавати комплексну юридичну підтримку з усіх питань, що виникають в рамках процедур банкрутства.