У вас виникли форс-мажорні обставини?

Чи не можете виконувати договір в зв’язку з форс-мажором (обставинами непереборної сили)?

Ваш контрагент порушує договір?

Роботи за договором виконані неякісно?

Контрагент пред’являє незаконні вимоги за договором? Немає повернення авансу? Договір розірвано, але не оплачено?

Договірні відносини є найважливішими у підприємницькій діяльності, але на практиці дуже часто при укладанні договорів підприємці не приділяють належної уваги тексту договору.

В результаті виникають серйозні проблеми, які можна уникнути на стадії узгодження договору.

Юристи April Consult неодноразово стикалися зі спірними ситуаціями, які були спровоковані недоробками в договорах клієнтів.

Наприклад, це можуть бути послуги та їх вартість, які не узгоджені належним чином, або підрядні відносини, які неналежним чином описані в договорі сторонами, або механізм оплати за договором, який тягне двояке тлумачення з точки зору термінів оплати за договором, і багато іншого .

Ми цінуємо час і кошти клієнтів і зможемо запропонувати найбільш раціональний і ефективний варіант вирішення спірної ситуації за договором. У разі необхідності, ми зможемо надати повний супровід при укладенні договору.

Також серед наших послуг є: 

  • Правовий аналіз та розробка проектів господарських договорів, цивільно-правових договорів, в т.ч. зовнішньоекономічних;
  • Юридичний супровід угод;
  • Супровід клієнтів в переговорах з контрагентами, в тому числі з питань укладення контрактів, внесення змін в існуючі договірні відносини;
  • Невиконання умов договору;
  • Підготовка протоколів розбіжностей.

Ми допоможемо вам у вирішенні цих та багатьох інших проблем на будь-якій стадії судочинства, а також в рамках виконавчого провадження.