IT право – це досить молода галузь, але в зв’язку зі стрімким розвитком інформаційних технологій вона стала надзвичайно актуальною. У сучасному світі ми постійно стикаємося з цими технологіями, багато практично залежать від них. Правопорушення в цьому середовищі часте явище, яке, як правило, залишається безкарним, так як правоохоронні органи не володіють достатніми знаннями і ресурсами для боротьби з кібер-злочинністю. Технології розвиваються настільки стрімко, що законодавство в сфері інтернет права також швидко стає неактуальним.

Таким чином, захист своїх прав і інтересів в інтернет середовищі виявляється занадто складним завданням, яке під силу тільки справжнім професіоналам цієї справи. Наші юристи володіють значними знаннями і багатим досвідом в сфері IT-права. Ми допоможемо Вам захистити Ваші права в інтернет середовищі і врегулювати відносини пов’язані з розробкою, володінням, продажем інформаційних технологій.

IT право включає в себе такі галузі, як авторське право, захист даних, доменне право, електронна комерція, медіа право, програмне забезпечення і т.д.

Юридичний супровід в сфері інформаційних технологій необхідний і власникам сайтів, інтернет-магазинів, і розробникам програмного забезпечення або стартаперам, Веб-студіям, онлайн-ЗМІ, платформам по краудфандінгом і іншим фірмам подібної спрямованості, оскільки на будь-якому етапі діяльності вони можуть зіткнутися з юридичними проблемами, які вимагають оперативної правової підтримки.

Компанія April Consult пропонує широкий спектр можливостей для розвитку в IT-секторі не тільки для програмістів і розробників, але і для інвесторів і керівників компаній. Ми надаємо ряд послуг і можливостей для всіх зацікавлених з високотехнологічної сфери, а також застосовуємо індивідуальний підхід до кожного випадку співпраці з представниками IT-сфери.

Наші послуги:

 • Юридичний супровід фрі-лансерів
 • Оформлення трудових відносин в IT сфері
 • Захист приватних даних (GDPR)
 • Підготування політики конфіденційності
 • Підготовка договору публічної оферти
 • Створення системи (політики) захисту персональних даних
 • Договір про нерозголошення
 • Договір про навчальні, консультативні послуги
 • Пакетний правовий супровід для IT компаній 
 • Захист прав на комп’ютерні програми, програмне забезпечення, веб-сайти та інші пов’язані продукти
 • Правове забезпечення у сфері кібербезпеки, розробка тактики захисту інформації

Кваліфікована юридична підтримка від фахівців допоможе розробникам і програмістам, незалежно від того, чи працюють вони в команді або самі на себе. Юридичний супровід таких відносин дозволить структурувати взаємодію сторін, в тому числі і з питань оплати за свою роботу. Грамотне оформлення відносин також допоможе запобігти випадкам корпоративного шпигунства і крадіжки об’єктів інтелектуальної власності та конфіденційної інформації.