Існування і ефективний розвиток бізнесу має на увазі не тільки дотримання встановлених процедур організації та управління, але часто індивідуальний підхід у вирішенні правових питань. Створення стійкої системи взаємовідносин власників бізнесу і договірних зв’язків їх компаній з діловими партнерами дозволяє надійно захистити бізнес-інтереси наших клієнтів. Складність правових взаємодій між державою, компаніями та фізичними особами всередині корпорацій також вимагає грамотного юридичного супроводу.

Постійний моніторинг змін в законодавстві, підкріплений багаторічним практичним досвідом наших юристів, допоможе врегулювати корпоративні відносини в рамках спільного або об’єднаного бізнесу, запобігти корпоративний конфлікт.

Використовуючи знання та досвід, юристи April Consult консультують з правових ризиків, допомагають грамотно вирішити виниклі суперечки, а також забезпечують дотримання інтересів сторін.

У сфері корпоративного права юридична фірма «April Consult» надає наступні послуги:

  • Створення «під ключ» юридичних осіб різних організаційно-правових форм;
  • Абонентське обслуговування для юридичних осіб;
  • Допомога з питань створення, реорганізації та ліквідації юридичних осіб; внутрішніх корпоративних правовідносин вирішення корпоративних спорів; антимонопольного законодавства;
  • Розробка статутних та інших корпоративних документів, що регулюють діяльність органів управління підприємств, локальних документів компаній для організації внутрішнього контролю за дотриманням законодавства та існуючих в компанії корпоративних правил;
  • Правовий супровід окремих корпоративних дій, зокрема, при створенні холдингових структур або підвищенні ефективності управління, злиття/ поглинання, реструктуризації бізнесу (в т.ч. управління холдингом: бюджетування підзвітних організацій, фінансовий контроль та ін.);
  • Розробка схем управління бізнес-проєктами та складними активами;
  • Представлення інтересів клієнтів в корпоративних відносинах, координація роботи юристів в іноземних юрисдикціях і представлення інтересів клієнтів в корпоративних відносинах;
  • Судовий захист акціонерів, учасників, власників бізнесу в корпоративних конфліктах;
  • Правове забезпечення інвестиційних проектів, оцінка юридичних і корпоративних ризиків венчурних та інших проектів, вирішення спорів про власність, захист від рейдерських атак .

Юридична фірма «April Consult» здійснює правовий супровід угод злиття і поглинання, здійснюючи координацію всіх процесів.

Наші юристи надають правову компетентність по злиттю та поглинанню як з боку продавця, так і з боку покупця.

Реалізація кожного проєкту включає в себе юридичне забезпечення передпродажної підготовки, процесу продажу та управління процесом продажу.

Юристи фірми здійснюють правове сприяння в питаннях реструктуризації активів і капіталів, оптимізації структури активів і капіталів, реорганізації системи управління проблемними активами.